C G ze zahrady

Dům typu G - 4+kk

Řadový dům typ G je dvoupodlažní nepodsklepený dům s dispozicí 4+KK, koupelnou, samostatným WC a technickou místností. Jedná se o krajní řadový dům, tj. další řadové domy jsou situovány vždy pouze z jedné strany objektu. V 1. NP domu je situován vstup, technická místnost, místnost pro WC, chodba se schodištěm, obývací pokoj s kuchyňským koutem, který zabírá více než 3/5 podlahové plochy 1. NP a vnitřní temperovaná garáž. V obývacím pokoji je připraven prostor pro krbová kamna. Ve 2. NP jsou umístěny obytné místnosti, koupelna a 16m2 velká terasa.Komín v interiéru je tvořen systémem Schiedel Absolut a je opláštěn fermacellovými deskami, v exteriéru je pak komínové těleso tvořeno nerezovým systémem Schiedel KeraStar.

Generálním dodavatelem domů je společnost RD Rýmařov s. r. o. Konstrukční systém domů je založen na bázi lehké prefabrikace dřeva a je tvořen dřevěnou rámovou konstrukcí vyplněnou minerální vatou. Jednotlivé prefabrikované stavební díly (velkoplošné stěnové panely) se montují na staveništi.

Vytápění domu zajišťuje inteligentní systém Siemens Synco Living s elektrickými sálavými panely Fenix s regulací teploty v jednotlivých místnostech.

Parametry domu
OBYTNÁ PLOCHA87,48 m2
PŘÍSLUŠENSTVÍ32,77 m2
PODLAHOVÁ PLOCHA PŘÍZEMÍ61,57 m2
PODLAHOVÁ PLOCHA PODKROVÍ58,68 m2
CELKOVÁ PODLAHOVÁ PLOCHA (BYTOVÁ)120,25 m2
CELKOVÁ PODLAHOVÁ PLOCHA (VČ. TERASY)155,50 m2
ZASTAVĚNÁ PLOCHA96,19 m2
PLOCHA POZEMKU (min~max)335~464 m2
od6.962.429,-za dům

Celková cena domu na klíč